Trawnik to bardzo ważna przestrzeń. To ozdoba posesji czy firmy, miejsce zabaw dla dzieci oraz rodzinnych spotkań takich jak pikniki. Nic więc dziwnego, że coraz większą uwagę zwraca się na to, by był on zadbany i estetyczny.

Oferujemy profesjonalne zakładanie trawników na terenie Wrocławia i okolic

Wrocław i okolice to region, na którym wykonujemy swoje usługi. Okazuje się bowiem, że stworzenie takiego zielonego skweru wcale nie jest takie proste, jeśli liczy się jak najlepszy efekt. Jest to działanie wieloetapowe, które nie polega jedynie na posianiu trawy bądź rozłożenia jej rolek.

Tu podaj tekst alternatywny
Zakładając trawnik, zawsze rozpoczynamy od odchwaszczania terenu, na którym ma on się znaleźć. Następnie wyrównujemy poziom ziemi, zwiększając go w razie potrzeby, by zapewnić trawie jak najlepsze ukorzenienie. Należy zadbać o nawiezienie ziemi o odpowiedniej kwasowości oraz żyzności, by zapewnić trawie optymalne warunki do wzrostu. Warto pomyśleć także o siatce na krety. Nasze działania to także grabienie, walcowanie, sianie trawy, a nawet początkowa pielęgnacja taka jak regularne podlewanie i pierwsze koszenie. W zależności od potrzeb klientów, możemy także stworzyć trawnik ze specjalnych rolek.

 

Dbamy o każdy etap tworzenia trawnika, dopóki ten nie osiągnie pożądanego wyglądu.

 

Świadczymy usługi glebogryzarką separacyjną która umożliwi szybkie i tanie przygotowanie terenu pod sianie trawy


 

 

 

 

 

 

 

 

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide